W najbliższy czwartek Dzień Kobiet! Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy dla Was specjalne atrakcje – konkurencje, w których mogą sprawdzić się zarówno przedstawiciele płci żeńskiej jak i męskiej. Na korytarzu I piętra będą na Was czekały specjalne stoiska, na których m.in. nauczycie się sztuki makijażu i kreatywnego fryzjerstwa, wykonacie samodzielnie przytulankę i zagadkową wycinankę, popróbujecie swoich talentów wokalnych i dowiecie dlaczego kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa :-). Na najbardziej kreatywnych i odważnych zawodników czekają nagrody!
W imprezie uczestniczą klasy wg harmonogramu: 2 lekcja – klasy 2c, 2e i 3ag; 3 lekcja – 1a, 2b, 2f; 4 lekcja – 1b, 2d; 5 lekcja – 1c, 1f, 2a; 6 lekcja – 2ag.

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Współpraca