Informujemy, że do 7 lutego br. (ostatni dzień ferii) należy złożyć deklarację ostateczną przystąpienia do egzaminu maturalnego.

a) Uczniowie, którzy chcą dokonać zmiany deklaracji wstępnej (wrześniowej), muszą zgłosić się do sekretariatu. Zmian dokonuje się na deklaracji wstępnej, która jest w szkole. W celu uzyskania potwierdzenia zmian należy wziąć ze sobą swoją kopię deklaracji, którą każdy uczeń otrzymał we wrześniu. Prosimy nie odkładać decyzji do ostatniego dnia.

b) Uczniowie, którzy nie chcą dokonać zmiany deklaracji wstępnej, powinni podejść do sekretariatu i potwierdzić to odpowiednim wpisem na deklaracji. Jeśli ktoś tego nie uczyni, wtedy deklaracja wstępna staje się deklaracją ostateczną.

W razie pytań prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Współpraca