W dniu dzisiejszym Premier polskiego rządu, Pan Mateusz Morawiecki, podjął decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych na dwa tygodnie od jutra (https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-premier-szkoly-zamkniete-na-dwa-tygodnie-4344016). Informuję zatem o zawieszeniu wszystkich zajęć szkolnych w VI LO w dniach 12 -25 marca 2020.

W związku z zaistniałą sytuacją nagłego przerwania nauki w szkole, apeluję do młodzieży i jej rodziców o rozważne zachowanie w okresie odwołania zajęć i konsekwentne unikanie miejsc publicznych.

Zobowiązuję również wszystkich uczniów do indywidualnej, samodzielnej pracy w domu. W terminie późniejszym, przekażę informację dotyczące organizacji pracy szkoły na najbliższe dwa tygodnie. Proszę o systematyczne sprawdzanie informacji umieszczonych na stronie szkoły oraz w Dzienniku Elektronicznym.

Pozdrawiam z życzeniami szybkiego powrotu do szkoły :)

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Współpraca