Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy pragnie przybliżyć maturzystom swoją ofertę, a także skierować myśli w nieco innym kierunku niż oczekiwanie na egzaminy. UTP zaprasza zainteresowane osoby z naszej szkoły na spotkanie on-line prezentujące niezwykle interesujący kierunek ARCHITEKTURA. W ramach półgodzinnego spotkania przyszli maturzyści dowiedzą się jak wyglądają studia na Architekturze, jakie projekty wykonują studenci oraz poznają specyfikę zawodu architekta.  Spotkanie będzie poprowadzone przez jednego z wykładowców kierunku Architektura, który chętnie odpowie również na wszystkie pytania maturzystów.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszę o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 kwietnia 2020r.

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Współpraca