Informujemy, że na tablicy ogłoszeń w szkole została zamieszczona lista osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do VI LO. Wyniki nie są jeszcze dostępne w systemie naboru elektronicznego. Potwierdzanie woli nauki w VI LO (złożenie wszystkich wymaganych dokumentów oraz podpisów) odbywać się będzie zgodnie z Zarządzeniem K-P Kuratora Oświaty od 17 do 24 lipca br. Miejsce pracy komisji rekrutacyjnej - sala 24 (parter). Czas pracy - 17 lipca br. w godz. 12:00-15:00, pozostałe dni w godz. 8:00-15:00.
wzór oświadczenia

Z wielką radością informujemy, że zespół w składzie Franciszek Polakowski (1ag) oraz p. prof. Grzegorz Wojewoda odkrył planetoidę P10BqtO. Odkrycie jest tymczasowe. Gdy zostanie potwierdzone (w ciągu najbliższych 4 lat), będzie można nadać jej, oprócz nazwy katalogowej, swoją własną. Trzymamy kciuki, żeby to się udało!

Całej społeczności ZSO nr 6 w Bydgoszczy życzymy
słonecznych wakacji, udanego wypoczynku oraz wielu wrażeń.

Dyrekcja szkoły

Z radością informujemy, że Karol Łukanowski otrzymał Nagrodę Specjalną w konkursie NBP na projekt monety upamietniającej 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Warto zaznaczyć, że Karol opracowywał grafikę KLAPS-a przez trzy ostatnie edycje. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych!

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Patronat