Na godz. 8:30, w piątek, 22 czerwca 2018, zapraszamy do sali gimnastycznej uczniów VI LO (5-osobowe reprezentacje klasowe, uczniowie ze świadectwem z wyróżnieniem, olimpijczycy oraz pozostałe osoby nagradzane). Po uroczystości odbędą się spotkania z wychowawcami w salach (1al-44, 1bl-65, 1cl-23, 1dl-22, 1el-45, 1fl-62, 2al-41, 2bl-61, 2cl-43, 2dl-24, 2el-46, 2fl-52).

Zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów Gimnazjum nr 50 odbędzie się o godz. 10:30.
Po uroczystości odbędą się spotkania z wychowawcami w salach (2ag-63, 2bg-64, 3ag-42, 3bg-67).

W konkursie plastycznym "Literatura malowana farbami - kobiece piękno" zwyciężyła Ewa Zagalak (1b). II miejsce uzyskała Monika Kontna (1a), III  miejsce Paulina Sznajdrowska (2d), wyróżnienie Oliwia Browarczyk (2f). Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku. Gratulujemy umiejętności plastycznych!

We wtorek 19 czerwca Samorząd Uczniowski organizuje w szkole "Dzień Uprzejmości". Proponujemy następujące atrakcje:
- Przebranie się za siebie w dzieciństwie, np. w warkoczyki, kolorowe skarpetki i kapelusiki.
- Cukierasy - tym razem zamiast dla siebie, weź dla osoby obok....
- Free hugs - jeżeli chcesz rozdawać darmowe przytulasy - kartki z napisami leżą w bibliotece.
- Notka dla umilenia dnia - puste karteczki na ławkach przy pokoju nauczycielskim będą czekać na wypełnienie i oddanie osobie, której chcecie podziękować za coś z tego roku, przeprosić lub wysłać żart o amebie.
Zachęcamy do przyłączenia się do wspólnej zabawy!

W najbliższy wtorek (19 czerwca), w godzinach 9:50-10:35 zapraszamy do sali 32 wszystkich uczniów naszej szkoły pragnących uczestniczyć w kolejnej edycji olimpiady informatycznej. Spotkanie poprowadzi p.prof. M. Piekarska oraz tegoroczny finalista Jakub Walendowski. Uczniów zainteresowanych prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres malgorzata.piekarska@vilo.bydgoszcz.pl

Miło nam poinformować, że w drużynowych matematycznych mistrzostwach Bydgoszczy uczniowie VI LO (dwie drużyny) wywalczyli I i III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Patronat