Październik Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji, które będziemy ogłaszać sukcesywnie.

Zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w konkursie fotograficznym "PRZYŁAPANI NA CZYTANIU".

 

Wasze zadanie to zrobienie zdjęcia z książką lub czasopismem w roli głównej (na łące, w górach, w środkach komunikacji publicznej, w domu… gdzie tylko podpowiada Wam wyobraźnia). Zachęcamy do obserwacji i uchwycenia obiektywem osobę lub osoby czytające w nietypowych miejscach i sytuacjach!

Najciekawsze zdjęcia będą nagrodzone, a wszystkie prace będzie można oglądać na wystawie w szkole oraz w naszej szkolnej galerii internetowej.

Maksymalnie można zgłosić 3 zdjęcia. Przyjmowane będą fotografie w postaci wydruków w minimalnym formacie 15×20 cm, złożone w bibliotece  i podpisane na odwrocie. 

Każde zdjęcie powinno być także dostarczone w wersji elektronicznej w formacie .jpg na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zdjęcia czekamy do piątku 30 października! Zachęcamy do udziału, czekają atrakcyjne nagrody!

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Patronat