2017/2018

Jakub Reniec (3al) - zwycięzca II edycji Olimpiady Statystycznej

Zofia Borzyszkowska (3ag) - II miejsce w III edycji Wojewódzkiego Konkursu Statystycznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych "Ciekawość - pierwszy stopień do statystyki"

Julia Brymora (1fl) oraz Wiktoria Witucka (1el) - laureaci XXII edycji Konkursu Chemicznego "WYGRAJ INDEKS 2018" organizowanego przez WYDZIAŁ CHEMICZNY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

Jakub Walendowski (3al) I miejsce, Marcin Sarnecki (2al) II miejsce - ogólnopolski konkurs programistyczny ADB Brain Wars

Dominika Lasota (1fl) laureatka I miejsca, Julia Malewicz (1cl) - finalistka - II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki

Michał Dondajewski (2al) laureat I miejsca, Pola Steinborn (1cl) finalista VIII Kujawsko – Pomorskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczny i przyjazny region”

Kinga Foksińska (2dl) - II miejsce, Adrianna Lehmann (1dl) - III miejsce w zawodach indywidualnych Konkursu Matematycznego im. prof. Stefana Banacha

Kinga Foksińska (2dl), Miłosz Dyrka (2al), Jakub Winiarski (1dl) - II miejsce w zawodach drużynowych Konkursu Matematycznego im. prof. Stefana Banacha

Szymon Jabłoński (2dl) - III miejsce w  konkursie „Władysław Raczkiewicz i jego czasy” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego

Szymon Jabłoński (2dl) - II miejsce w konkursie wiedzy o Annie Wazównie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego

Kalina Wiczyńska (2el) 2 nagroda w I Wojewódzkim Konkursie Literackim im. Tadeusza Nowakowskiego

drużyna VI LO w składzie: Miłosz Dyrka (2al), Aleksandra Łosińska (3bl), Piotr Łosiński (1bl), Leszek Małkowski (2el) oraz Robert Welz (3al) - Złoty Medal w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Szachach Drużynowych

Jakub Walendowski (3al) - I miejsce w ogólnopolskich Warmińsko-Mazurskich Zespołowych Zawodach Programistycznych

Krzysztof Kropidłowski (3e) - II miejsce w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego

Jakub Reniec (3a) - III miejsce w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego

Piotr Augustynowicz (2b), Weronika Holak, Jędrzej Kopiszka (oboje z 2d) - zwycięzcy XIV Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Maciej Piekarski (3bg) - laureat, Marcelina Jabłońska (3bg) - finalista XV Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Weronika Lazoryk (2ag) i Antoni Domanowski (3ag) - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Best English Speller" dla uczniów szkół gimnazjalnych

drużyna w składzie: Aleksandra Loda (2bl), Joanna Loda (2bl), Sonia Zawada (2el), Wiktoria Suwik (2fl), Aleksandra Kobus-Błachnio (1cl), Kaja Kropidłowska (2al) oraz Katarzyna Bebyn (2dl) - I miejsce w Bydgoszczy w turnieju halowej piłki nożnej

Sandra Kocoń (2e) - II miejsce  w Finale Wojewódzkich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym "Licealiada"; I miejsce w XXII Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

Małgorzata Orłowska (1f) - II miejsce  w Finale Wojewódzkich Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym "Licealiada"; II miejsce w XXII Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

Dominik Dyhid (1e) - III miejsce w XXII Indywidualnych Mistrzostwach Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym

Paweł Młynarczyk (2f), Dariusz Witkowski (2a), Marcin Małas (3a), Robert Welz (3a), Filip Dobrak (1c), Kamil Kmieć (1d) - I miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy w drużynowych biegach przełajowych

Paweł Młynarczyk (2f), Dariusz Witkowski (2a), Marcin Małas (3a), Filip Dobrak (1c), Kamil Kmieć (1d), Stanisław Budzeń (1d) - II miejsce na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w  drużynowych biegach przełajowych

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Patronat