Banach Sandra język polski - finalista 3bg
Bełcikowski Jakub chemia - finalista 3ag
Budziak Łukasz informatyka - laureat 3ag
Cendrowska-Kociuga Wiktoria fizyka - finalista 3bg
Chruszczewska Alicja geografia - laureat 2bg
Chruszczewska Alicja  historia - laureat 2bg
Dahms Medard Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Domanowski Antoni język angielski - laureat 3ag
Domanowski Antoni matematyka - laureat 3ag
Dryja Jakub informatyka - laureat 3ag
Dylik Adrianna chemia - finalista 3bg
Florkowski Łukasz biologia - laureat 2bg
Górna Adelina język polski - finalista 3ag
Grad Jakub Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Grochocka Weronika język polski - laureat 2ag
Grzankowski Paweł Liga Zadaniowa - finalista 2bg
Hernet Kinga fizyka - laureat 3bg
Ignaczak Adam chemia - laureat 3bg
Ignaczak Adam fizyka - laureat 3bg
Ignaczak Adam geografia - laureat 3bg
Jazdon Martyna Liga Zadaniowa - laureat 2bg
Jedlińska Alicja fizyka - finalista 3bg
Jedlińska Alicja język francuski - finalista 3bg
Kaczan Aleksander informatyka - laureat 3ag
Kałużna Aleksandra język angielski - laureat 2bg
Kaniasty Adam informatyka - laureat 2ag
Kaszyński Dawid informatyka - laureat 3ag
Kempa Maksymilian język polski - finalista 2ag
Kobierowski Paweł chemia - laureat 3bg
Kobierowski Paweł fizyka - laureat 3bg
Kowalczyk Agata biologia - finalista 2bg
Kowalski Hubert fizyka - finalista 2ag
Kowalski Hubert Liga Zadaniowa - laureat 2ag
Kowalski Hubert matematyka - laureat 2ag
Krajnik Bartosz fizyka - laureat  3bg
Kraśnicki Jan fizyka - finalista 3bg
Kraśnicki Jan matematyka - laureat 3bg
Krzeszewska Magdalena biologia - laureat 2bg
Krzeszewska Magdalena Liga Zadaniowa - laureat 2bg
Lazoryk Weronika fizyka - finalista 2ag
Lazoryk Weronika język angielski - finalista 2ag
Lazoryk Weronika język niemiecki - laureat 2ag
Lazoryk Weronika Liga Zadaniowa - laureat 2ag
Lazoryk Weronika matematyka - laureat 2ag
Merda Mateusz Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Mikołajczuk Maria fizyka - laureat 3bg
Nalewajk Maria fizyka - laureat 3ag
Nowicki Mikołaj fizyka - finalista 2ag
Nowicki Mikołaj fizyka i astronomia - laureat 2ag
Olszewski Kevin matematyka - laureat 3ag
Osmałek Agata fizyka - laureat 3ag
Osmałek Agata matematyka - laureat 3ag
Osmałek Magdalena fizyka - laureat 3ag
Owedyk Maria fizyka - laureat 2bg
Owedyk Maria fizyka i astronomia - finalista 2bg
Piątkowska Barbara fizyka - finalista 3bg
Piątkowska Barbara język niemiecki - laureat 3bg
Piątkowska Barbara matematyka - finalista 3bg
Piekarski Maciej biologia - finalista 3bg
Piekarski Maciej chemia - finalista 3bg
Piekarski Maciej fizyka - laureat 3bg
Piekarski Maciej fizyka i astronomia - laureat 3bg
Piekarski Maciej geografia - finalista 3bg
Piekarski Maciej język polski - finalista 3bg
Piekarski Maciej matematyka - finalista 3bg
Piekarski Maciej *wos - laureat 3bg
Piekut Aleksandra Liga Zadaniowa - finalista 2bg
Pietrewicz Urszula fizyka - finalista 3ag
Pietrewicz Urszula geografia - finalista 3ag
Plichta Karol fizyka - finalista 2bg
Plichta Karol Liga Zadaniowa - finalista 2bg
Polakowski Franciszek fizyka - laureat 2ag
Polakowski Franciszek Liga Zadaniowa - finalista 2ag
Polakowski Franciszek matematyka - laureat 2ag
Potracka Paulina chemia - laureat 3bg
Potracka Paulina fizyka - finalista 3bg
Potracka Paulina język polski - finalista 3bg
Prątnicki Szymon chemia - laureat 3bg
Prątnicki Szymon fizyka - finalista 3bg
Protasiuk Łukasz fizyka - finalista 3bg
Rogalski Kordian informatyka - laureat 2ag
Rogalski Kordian język polski - laureat 2ag
Sadlok Maria fizyka - finalista 3bg
Schäfer Anna matematyka - laureat 3ag
Szlachciak Gabriel matematyka - laureat 3ag
Skibicka Maria fizyka - laureat 3bg
Skibicka Maria fizyka i astronomia - finalista 3bg
Skibicka Maria geografia - finalista 3bg
Skibicka Maria matematyka - finalista 3bg
Sulik Julia chemia - finalista 2ag
Sulik Julia fizyka - laureat 2ag
Sulik Julia język polski - laureat 2ag
Sulik Julia Liga Zadaniowa - laureat 2ag
Sulik Julia matematyka - laureat 2ag
Sznajdrowska Julia  język polski - finalista 2ag
Tomasik Tyberiusz biologia - finalista 2bg
Tylicka Katarzyna język polski - laureat 3ag
Wiącek Zofia fizyka - finalista 3ag
Wiśniewski Jan chemia - finalista 3ag
Wiśniewski Jan fizyka - laureat 3ag
Wiśniewski Jan geografia - finalista 3ag
Wiśniewski Jan matematyka - laureat 3ag
Włoch Adrianna fizyka - finalista 3bg
Wośko Mikołaj geografia - finalista 3ag
Wośko Mikołaj matematyka - laureat 3ag
Wozowicz Jan fizyka - finalista 3bg
Woźnica Bartosz matematyka - finalista 3ag
Wójtewicz Tymoteusz informatyka - laureat 3ag
Zając Michał język polski - laureat 2bg
Zająkała Szymon matematyka - laureat 3ag
Zakrzewski Norbert fizyka - finalista 2ag
Zakrzewski Norbert fizyka i astronomia - laureat 2ag
Zakrzewski Norbert Liga Zadaniowa - laureat 2ag

 *konkurs kuratoryjny wiedzy o samorządzie terytorialnym

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Współpraca