1. Andrzejewski Aleksander laureat - fizyka 3ag
2. Andrzejewski Aleksander laureat - matematyka 3ag
3. Andrzejewski Aleksander laureat - historia 3ag
4. Andrzejewski Aleksander laureat - j. angielski 3ag 
5. Andrzejewski Aleksander finalista - fizyka i astronomia  3ag 
6. Błajda Mateusz laureat - fizyka 3ag
7. Błajda Mateusz laureat - matematyka 3ag
8. Błajda Mateusz finalista - j. francuski 3ag
9. Błajda Mateusz finalista - fizyka i astronomia 3ag
10. Brunke Jan laureat - j. angielski 3ag
11. Bugaj Piotr laureat - matematyka 3ag
12. Ciesielska Zuzanna laureat - j. angielski 3ag
13. Domagalski Mikołaj laureat - fizyka 3ag
14. Dulian Piotr laureat - fizyka 3ag
15. Dulian Piotr laureat - matematyka 3ag
16. Dulian Piotr  finalista - fizyka i astronomia 3ag 
17. Gruszczyński Jędrzej laureat - fizyka 3ag
18. Januszewska Barbara laureat - j. polski 3ag
19. Januszewska Barbara laureat - chemia 3ag
20. Jasiniecka Monika laureat - matematyka 3ag
21. Jasiniecka Monika finalista - fizyka i astronomia 3ag
22.  Jurkowski Jan finalista - fizyka i astronomia 3ag 
23.  Kęciński Karol  finalista - fizyka i astronomia 3ag
24. Krajnik Natalia laureat - fizyka 3ag
25. Krajnik Natalia laureat - fizyka i astronomia 3ag
26. Małas Marcin laureat - fizyka 3ag
27. Małas Marcin  finalista - fizyka i astronomia  3ag 
28. Osesek Wojciech laureat - j. polski 3ag
29. Osesek Wojciech laureat - historia 3ag
30. Osesek Wojciech finalista - matematyka 3ag
31. Piątek Aleksandra finalista - fizyka i astronomia   3ag 
32. Pindelski Adam  finalista - j. angielski 3ag 
33. Świerczyńska Agnieszka finalista - j. angielski 3ag 
34. Teske Marek laureat - fizyka 3ag
35. Teske Marek finalista - j. niemiecki 3ag
36. Walendowski Jakub laureat - fizyka 3ag
37. Welz Robert  finalista - fizyka i astronomia 3ag 
38. Wielichowski Eliasz laureat - fizyka 3ag
39. Wielichowski Eliasz laureat - j. angielski  3ag
40. Wielichowski Eliasz  finalista - fizyka i astronomia 3ag 
41. Anaszewicz Filip laureat - chemia 3bg 
42. Balak Aleksandra laureat - j. angielski  3bg
43. Banach Karol laureat - historia 3bg
44. Banach Karol  finalista - fizyka i astronomia   3bg 
45.  Chmura Anna  finalista - fizyka i astronomia  3bg 
46. Czyżewska Dominika laureat - historia 3bg
47. Drzażdżyńska Alicja laureat - j. angielski  3bg
48.  Geściak Magdalena  finalista - fizyka i astronomia  3bg 
49. Jasudowicz Julia laureat - j. angielski  3bg 
50. Jasudowicz Julia laureat - j. francuski 3bg
51. Kiełpikowski Franciszek laureat - biologia 3bg
52.  Kiełpikowski Franciszek finalista - fizyka i astronomia  3bg 
53. Korga Maria laureat - chemia 3bg
54. Korzeb Paweł laureat - j. francuski 3bg
55. Korzeb Paweł laureat - matematyka 3bg
56. Korzeb Paweł laureat - fizyka 3bg
57. Korzeb Paweł laureat - biologia 3bg
58. Korzeb Paweł laureat - chemia 3bg
59. Kotlarek Jan  laureat - j. angielski  3bg 
60. Kotlarek Jan laureat - j. francuski 3bg
61. Kotlarek Jan laureat - geografia 3bg
62.  Muca Piotr  finalista - fizyka i astronomia  3bg 
63. Pankau Magdalena laureat - geografia 3bg
64. Pankau Magdalena finalista - j. francuski 3bg
65. Pankau Magdalena  finalista - fizyka i astronomia  3bg
66. Retman Martyna laureat - j. polski 3bg
67. Retman Martyna laureat - historia 3bg
68. Retman Martyna laureat - geografia 3bg
69. Retman Martyna finalista - j. niemiecki 3bg
70. Retman Martyna finalista - fizyka i astronomia   3bg 
71. Sawala Magdalena laureat - fizyka 3bg
72. Szczechowska Joanna laureat - biologia 3bg
73. Szczechowska Joanna laureat - j. francuski 3bg
74. Szymczak Bartłomiej laureat - matematyka 3bg
75. Tejza Weronika laureat - biologia 3bg
76. Wesołowski Jan laureat - fizyka 3bg
77. Wiśniewska Małgorzata finalista - j. niemiecki 3bg
78. Wiśniewska Małgorzata  finalista - fizyka i astronomia  3bg 
79. Wozikowski Krzysztof  finalista - fizyka i astronomia   3bg 
80. Żygo Aron laureat - j. angielski  3bg
81. Żygo Aron finalista - fizyka i astronomia 3bg
82. Żyżyński Maciej laureat - biologia 3bg
83. Domek Anastazja  finalista - fizyka i astronomia   2ag
84. Dominikowski Szymon laureat - fizyka 2ag
85. Dominikowski Szymon laureat - matematyka 2ag
86. Dominikowski Szymon  laureat - Liga Zadaniowa 2ag 
87. Eluszkiewicz Nikodem  finalista - j. angielski 2ag 
88.  Glazik Kamil  laureat - Liga Zadaniowa 2ag 
89. Górzyński Eryk  laureat - Liga Zadaniowa  2ag
90. Jankowski Kamil  laureat - Liga Zadaniowa  2ag
91. Madej Szymon  laureat - Liga Zadaniowa 2ag 
92. Madej Szymon finalista - fizyka 2ag
93. Marciniak Zofia laureat - fizyka 2ag
94.  Marciniak Zofia laureat - Liga Zadaniowa  2ag 
95. Marciniak Zofia finalista - fizyka i astronomia 2ag 
96. Ptasznik Jakub laureat - matematyka 2ag
97. Sarnecki Marcin Liga Zadaniowa - laureat 2ag 
98. Staszak Filip  laureat - j. angielski 2ag
99. Szot Mateusz  laureat - j. angielski  2ag 
100. Szot Mateusz laureat - geografia 2ag
101.  Szot Mateusz  laureat - Liga Zadaniowa 2ag 
102. Zdrojewski Wiktor laureat - fizyka 2ag
103.  Zdrojewski Wiktor finalista - Liga Zadaniowa  2ag 
104. Cyrklaff Natalia finalista - j. polski 2bg
105. Gołaszewska Martyna laureat - geografia 2bg
106. Gołaszewska Martyna laureat - j. niemiecki 2bg
107. Górnicka Julia laureat - chemia 2bg 
108. Kalinowski Jan  finalista - j. angielski  2bg
109. Kulejewski Mateusz laureat - fizyka 2bg
110. Kulejewski Mateusz  finalista - fizyka i astronomia 2bg 
111. Schneider Kacper laureat - geografia 2bg
112. Szatlach Kacper finalista - fizyka 2bg
113. Szatlach Kacper finalista - fizyka i astronomia   2bg 
114. Tokarczyk Michał  finalista - fizyka i astronomia 2bg
115. Włoch Weronika laureat - fizyka 2bg
116. Zdunek Karolina laureat - geografia 2bg
117. Zdunek Karolina finalista - fizyka i astronomia 2bg 
118. Dylewska Katarzyna laureat - geografia 1ag
119. Jaśniak Wiktor laureat - fizyka 1ag
120. Brymora Julia laureat - j. niemiecki 1bg
121. Różycka Magda laureat - j. francuski 1bg
122. Śladewska Katarzyna laureat - j. polski 1bg

 

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Patronat