Bąkowska Marcjanna finalista - informatyka 3ag
finalista - język polski
finalista - matematyka
Bełcikowski Jakub finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Bogdan Stefan laureat - informatyka 3ag
finalista - matematyka
Brąszkiewicz Maciej laureat - fizyka 3bg
Brymora Julia laureat - biologia 3bg
finalista - chemia
laureat - fizyka
laureat - język niemiecki
laureat - matematyka
Budziński Jan laureat - informatyka 3ag
Chruścicki Łukasz laureat - fizyka 3ag
finalista - matematyka
Chruszczewska Alicja laureat - język polski 1bg
Cierzniakowski Mateusz finalista - język polski 3bg
Cieślińska Izabela finalista - fizyka 3bg
Cioch Mateusz finalista - fizyka 3ag
finalista - matematyka
Czapiewska Magdalena laureat - fizyka 3ag
finalista - informatyka
laureat - język niemiecki
laureat - język polski
laureat - matematyka
Dobek Kacper finalista - fizyka 3ag
laureat - informatyka
laureat - matematyka
Dryja Jakub finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Dylewska Katarzyna laureat - fizyka 3ag
laureat - geografia
laureat - język niemiecki
laureat - język polski
laureat - matematyka
Flinik Dariusz finalista - fizyka 3ag
finalista - fizyka i astronomia
laureat - informatyka
finalista - matematyka
Frischke Julian finalista - fizyka 3ag
laureat - informatyka
laureat - matematyka
Gackowska Barbara laureat - fizyka 3ag
laureat - informatyka
Haj Obeid Esmail laureat - biologia 3bg
Hernet Kinga finalista - fizyka 2bg
finalista - Liga Zadaniowa
Ignaczak Adam laureat - geografia 2bg
finalista - biologia
Janiak Krzysztof finalista - matematyka 3ag
Jankowski Patryk finalista - biologia 3bg
finalista - fizyka
laureat - fizyka i astronomia
Jaśniak Wiktor laureat - fizyka 3ag
laureat - informatyka
laureat - matematyka
Jurczyk Ewa finalista - fizyka 3bg
laureat - matematyka
Kaczan Aleksander finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Kaszyński Dawid finalista - informatyka 2ag
Kliniewski Mikołaj laureat - informatyka 3ag
Kobierowski Paweł laureat - chemia 2bg
laureat - fizyka
Kozłowicz Wojciech laureat - fizyka 3ag
Kozłowska Aleksandra laureat - biologia 3bg
laureat - język niemiecki
laureat - język polski
Kraśnicki Jan finalista - fizyka 2bg
Lazoryk Weronika laureat - język niemiecki 1ag
Mączka Wojciech finalista - matematyka 3ag
Mikołajczuk Maria laureat - Liga Zadaniowa 2bg
Mostowska Aleksandra finalista - matematyka 3bg
Nalewajk Maria finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Olszewski Kevin finalista - matematyka 2ag
Osmałek Agata finalista - fizyka 2ag
finalista - fizyka i astronomia
Piątek Paweł finalista - matematyka 3ag
Piekarski Maciej finalista - fizyka i astronomia 2bg
laureat - Liga Zadaniowa
laureat - matematyka
Pietrewicz Urszula finalista - fizyka i astronomia 2ag
Pik Aleksandra finalista - biologia 3bg
finalista - chemia
laureat - fizyka
finalista - język polski
finalista - matematyka
Prątnicki Szymon laureat - chemia 2bg
Rasz Monika laureat - fizyka 3ag
finalista - informatyka
finalista - język polski
laureat - matematyka
Repke Mateusz finalista - matematyka 3ag
Różycka Magda laureat - j. francuski 3bg
Rogala Michał laureat - biologia 3bg
Schafer Anna finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Schmiegel Makary laureat - fizyka 3bg
finalista - język polski
finalista - matematyka
Sieńkowska-Siekiera Magdalena laureat - fizyka 3ag
Sitarek Jakub laureat - fizyka 3ag
Skibicka Maria finalista - matematyka 2bg
Szlachciak Gabriel finalista - matematyka 2ag
Ścieszka Stanisław finalista - fizyka 3bg
laureat - informatyka
finalista - matematyka
Śladewska Katarzyna laureat - biologia 3bg
laureat - chemia
laureat - fizyka
laureat - geografia
laureat - język niemiecki
laureat - język polski
laureat - matematyka
Tylicka Katarzyna finalista - język polski 2ag
finalista - Liga Zadaniowa
Wiśniewski Jan finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Witkowska Oliwia laureat - biologia 3bg
laureat - język polski
Wojciechowski Adam laureat - fizyka 3ag
laureat - informatyka
finalista - matematyka
Wośko Mikołaj finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Woźnica Bartosz finalista - Liga Zadaniowa 2ag
Wróbel Aleksandra laureat - fizyka 3bg
Zbytniewska Paula finalista - matematyka 2ag

 

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Patronat