31 lipca 2018 roku Krajowe Biuro eTwinning w Warszawie przyznało Odznakę Jakości dla pani profesor Joanny Lisewskiej i wszystkich uczniów zaangażowanych w pracę przy projekcie "Speak up, even if your voice shakes" na platformie eTwinning w roku szkolnym 2017/2018. Wszystkim pracującym na platformie serdecznie dziękujemy i gratulujemy!
Link: https://twinspace.etwinning.net/45008/home

21 marca 2018 r. odbyło się wręczenie dyplomów przez szefową MEN nauczycielom wyróżnionym w konkursie eTwinning. P. prof. Joanna Lisewska została wyróżniona za zdobycie I miejsca w kategorii „Nagroda Śródziemnomorska” za projekt „Does the Earth have borders? Migration and Human-Rights”.

P. prof. Joanna Lisewska wraz z uczniami naszego gimnazjum i liceum brała udział w roku szkolnym 2015/2016 w 2 projektach w ramach programu eTwinning. Obydwa projekty zostały uhonorowane Europejską Odznaką Jakości. Serdecznie gratulujemy.
Certyfikat - projekt gimnazjalny
Certyfikat - projekt licealnyopis projektu + reportaż z projektu

Projekt licealny został nagrodzony przez niemieckie biuro eTwinning nagrodą za najlepszy projekt 2016 roku w kategorii wiekowej 16-21 lat. Informacja szczegółowa tutaj (w języku niemieckim).

Projekt "Does the Earth have borders? Migration and Human Rights" został wyróżniony w tegorocznym konkursie o Nagrody Europejskie eTwinning 2017 w kategorii specjalnej Nagroda Śródziemnomorska. Informacja szczegółowa tutaj.

W dniach od 26 do 28 października w St. Julian's na Malcie odbyła się konferencja "Turning Inclusion into Action" połączona z rozdaniem europejskich nagród eTwinning 2017. W konferencji wzięło udział 650 gości z całej Europy - nauczycieli, przedstawicieli Biur Kontaktowych eTwinning i Ministerstw Edukacji. W konferencji wzięła udział także pani prof. Joanna Lisewska, która wspólnie z nauczycielkami szkół partnerskich z Włoch, Niemiec, Grecji i Tunezji, paniami Giusi Gualtieri, Sabine Burkhardt, Theodorą Vaka, Lamią Ben Amor i Hedią Zrelli odebrała europejską nagrodę eTwinning w kategorii specjalnej Nagroda Śródziemnomorska za projekt "Does the earth have borders? Migration and Human-Rights". 

Relacja z rozdania nagród - http://www.etwinning.pl/

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2018".

Współpraca