P. Prof. Joanna Lisewska wraz z uczniami naszego gimnazjum i liceum brała udział w roku szkolnym 2015/2016 w 2 projektach w ramach programu eTwinning. Obydwa projekty zostały uhonorowane Europejską Odznaką Jakości. Serdecznie gratulujemy.
Certyfikat - projekt gimnazjalny
Certyfikat - projekt licealnyopis projektu + reportaż z projektu

Projekt licealny został nagrodzony przez niemieckie biuro eTwinning nagrodą za najlepszy projekt 2016 roku w kategorii wiekowej 16-21 lat. Informacja szczegółowa tutaj (w języku niemieckim).

Projekt "Does the Earth have borders? Migration and Human Rights" został wyróżniony w tegorocznym konkursie o Nagrody Europejskie eTwinning 2017 w kategorii specjalnej Nagroda Śródziemnomorska. Informacja szczegółowa tutaj.