Zastępstwa

Okres: 24.02.2020 (pon.) - 24.02.2020 (pon.)

Dzień: 24.02.2020 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
2Giedrojć Dorota1b3Język polski46Pielacka Małgorzata
3Giedrojć Dorota3aJęzyk polski46Zielińska Irena
4Giedrojć Dorota3aJęzyk polski46Radzińska-Siedlaczek Mariap. K. Bińkowska - zadać
6Izbaner Monika3a|1/4Język angielski64Muller Maciej
6Izbaner Monika3d|1/4Język angielski64Muller Maciej
2Jerzy Jolanta1d3Matematyka42Szmańda Bernadeta+ dyżur - Ip.
4Jerzy Jolanta1f4Matematyka41Olędzka Zofiadyżur - IIIp, p. M. Muller
5Jerzy Jolanta3dMatematyka43Szmańda Bernadeta
6Jerzy Jolanta2elMatematyka24Karaszewska Anna
5Kotecka Izabela2al|DZWychowanie fizyczneSSzałajda Aleksandra
5Kotecka Izabela2dl|DZWychowanie fizyczneSSzałajda Aleksandra
6Kotecka Izabela2cl|DZWychowanie fizyczneB1Uczniowie zwolnieni do domu
7Kotecka Izabela2cl|DZWychowanie fizyczneB3Uczniowie zwolnieni do domudyżur - BOI, p. M. Piekarska
8Kotecka Izabela2fl|DZWychowanie fizyczneSG1Uczniowie zwolnieni do domu
1Lewandowski Jakub3eE|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie przychodzą późniejdyżur - BOI, p. K. Warczak
1Lewandowski Jakub3eH|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie przychodzą później
1Lewandowski Jakub3eŚ|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie przychodzą później
2Lewandowski Jakub3eE|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie przychodzą później
2Lewandowski Jakub3eH|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie przychodzą później
2Lewandowski Jakub3eŚ|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie przychodzą później
3Lewandowski Jakub1b3|DZBiologia61Paprzycka Iwona
4Lewandowski Jakub1b3|DZPodstawy przedsiębiorczości82Sobczak Katarzyna
6Lewandowski Jakub1b4|CHWychowanie fizyczneB3Uczniowie zwolnieni do domu
6Lewandowski Jakub1c4|CHWychowanie fizyczneB3Uczniowie zwolnieni do domu
7Lewandowski Jakub1b4|CHWychowanie fizyczneB5Uczniowie zwolnieni do domu
7Lewandowski Jakub1c4|CHWychowanie fizyczneB5Uczniowie zwolnieni do domu
8Lewandowski Jakub3a|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie zwolnieni do domudyżur - BOI, p. K. Sobczak
9Lewandowski Jakub3a|CHWychowanie fizyczneSG2Uczniowie zwolnieni do domu
5Ligaj-Stankiewicz Lucyna2dl|CHZajęcia opiekuńczeCzMarkowska Agnieszkaczytelnia
3Lubiński Krzysztof1b3|CHBiologia61Paprzycka Iwonadyżur - BOI, p. K. Hyżyk
3Lubiński Krzysztof1c3|CHInformatyka32Piekarska Małgorzata
4Lubiński Krzysztof1b3|CHPodstawy przedsiębiorczości82Sobczak Katarzyna
4Lubiński Krzysztof1c3|CHInformatyka32Piekarska Małgorzata
5Lubiński Krzysztof2al|CHWychowanie fizyczneSG2Warczak Katarzyna
7Lubiński Krzysztof3f|DZWychowanie fizyczneB1Uczniowie zwolnieni do domu
8Lubiński Krzysztof3f|DZWychowanie fizyczneB1Uczniowie zwolnieni do domu
2Łysio Agnieszka3b|2/2Biologia62Starczewska-Bieńkowska Renata
3Łysio Agnieszka3b|1/2Biologia62Starczewska-Bieńkowska Renata
4Łysio Agnieszka2blHistoria i społeczeństwo44Powel Nel+ dyżur - Ip.
5Łysio Agnieszka3cJęzyk polski44Zielińska Irena
6Łysio Agnieszka3bMatematyka44Politycka-Proczek Ewa
2Wenderlich Michał2flJęzyk polski43Zielińska Irena
3Wenderlich Michał1a4Chemia43Cieślewicz Joanna+ dyżur - Ip.
4Wenderlich Michał1a4Plastyka43Markowska Agnieszka
6Wenderlich Michał1a4Matematyka43Szmańda Bernadeta+ dyżur - Ip.
7Wenderlich Michał3aMatematyka43Szmańda Bernadeta
2Wojewoda Grzegorz3dHistoria i społeczeństwo68Kłosowski Krzysztof+ dyżur przed lekcją - IIp.
5Wojewoda Grzegorz1d3|2/2Informatyka32Piekarska Małgorzatadyżur - IIp. p. R. Abdoul
6Wojewoda Grzegorz1d3|1/2Informatyka32Piekarska Małgorzata
7Zielińska Irena2flJęzyk polski52Uczniowie zwolnieni do domulekcja odbyła się na 2h lekcyjnej