powrót do strony głównej

           Witamy na stronie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, które rozpoczęło działalność 24 lutego 2007 roku. Naszym najważniejszym celem jest promowanie szkoły i pielęgnowanie jej wieloletniej tradycji. Zależy nam także na podtrzymywaniu więzi między absolwentami, ale nie zapominamy o uczniach, których chcemy wspierać w ich inicjatywach, niosąc pomoc organizacyjną oraz inicjując współpracę ze szkołami wyższymi czy instytucjami naukowymi.


Zaproszenie na Bal Karnawałowy   [2009-01-14]
           Serdecznie zapraszamy na bal karnawałowy, który odbędzie się w auli VI LO 7 lutego 2009 (początek o godzinie 20:00).
Oferujemy:
  • lampkę szampana na powitanie,
  • wspaniałą zabawę przy muzyce na żywo - zespół pod kierownictwem Eugeniusza Posadzego (ten sam, który zabawiał nas na jubileuszowym balu),
  • wykwintne menu przygotowane przez Restaurację "Ogniem i Mieczem",
  • mnóstwo dodatkowych atrakcji.
Koszt uczestnictwa w balu wynosi 250 zł od pary Informacje i zapisy (zapisy do dnia 30 stycznia)w sekretariacie szkoły tel.052 3270371 wew 18.
Serdecznie zapraszamy!

Jubileusz - dziękujemy!   [2008-10-20]
           Za nami obchody Jubileuszu 60-lecia VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za to że pamięć o szkole ciągle w Was żyje, za udział we Mszy św., za tak liczne uczestnictwo w uroczystej gali, za to że tak chętnie przybyliście do szkoły powspominać z nami dawne i nie aż tak dawne dzieje, za wspaniałą zabawę do białego rana na balu, a wybranym osobom także za udział w aukcji przedmiotów z dawnych lat szkolnych. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Uwaga!   [2008-10-20]
           Już można nabyć dwupłytowy album z filmem z uroczystej Jubileuszowej Gali 60-lecia w Operze Nova, w cenie 50zł. Do nabycia również ostatnie egzemplarze Monografii Szkoły, płyty z archiwalnymi zdjęciami i utworami M. Świtońskiego oraz medale okolicznościowe. Zapraszamy do Sekretariatu Szkoły.
     © Copyright 2008 - 2018 Internet Komputery Sieci     Wszelkie prawa zastrzeżone.