Zapraszamy do udziału w VI edycji Festiwalu Literatury Przeczytani. Szczegółowy program festiwalu z wykazem propozycji warsztatów dla uczniów znajduje się tutaj.

Informujemy, że w czwartek (28 marca br.) o godz. 11:00 odbędzie się w Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego (ul. prof. Sylwestra Kaliskiego 7 - Fordon) Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjów organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W poniedziałek (25 marca br.) o godz. 10:35 odbędzie się w sali 85 spotkanie dla uczestników projektu "Speak up, even if your voice shakes". Obecność obowiązkowa.

W poniedziałek (25 marca br.) o godz. 8:00 rozpocznie się w sali 69 konkurs fizyczny "Lwiątko". Opiekun: p. prof. P. Malinowski.

Informujemy, że w najbliższe dwie soboty (23 i 30 marca br., w godz. 9:00-13:00) odbędą się w sali gimnastycznej zajęcia kółka ratownictwa medycznego. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wyróżnienie

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że VI Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Współpraca