Mamy wyniki wyborów!

Opublikowano: 2026-06-22 10:28
Mamy wyniki wyborów!
Z przyjemnością informujemy, że nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Zuzanna Szczygieł (klasa 2g)!
Gratulujemy zwycięstwa i życzymy mnóstwa energii, świetnych pomysłów oraz sukcesów w realizacji planów dla naszej szkolnej społeczności. 
Dziękujemy wszystkim kandydatom za odwagę i zaangażowanie, a uczniom za udział w głosowaniu.
Razem tworzymy naszą szkołę!